Jest nam bardzo miło,że odwiedzili Państwo naszą stronę. Staramy się na niej zawrzeć w dużym skrócie naszą ofertę i zainteresować Państwa współpracą z nami.

Trochę o nas...

NETMARK Sp. z o.o. został wydzielony w 1997 roku z COPYFAX Sp. z o.o., wiodącego w kraju dystrybutora wyposażenia dla biur i sklepów, założonego w 1988 roku. Wyposażenie dla sklepów jest importowane od 1991 roku, natomiast urządzenia i materiały klimatyzacyjno-wentylacyjne od 2002 roku. Od wielu lat współpracujemy z producentami z Japonii, Korei, Chin, Francji, Włoch oraz stałymi odbiorcami w całym kraju.

Nasza oferta...

NETMARK Sp. z o.o. działa w zakresie dostaw wyposażenia sklepów (sekcja EQUIPMENT) oraz urządzeń związanych z komfortem powietrza w pomieszczeniach (sekcja COMFORT). Branża klimatyzacyjna cały czas się rozwija. Komfortowe powietrze jest coraz bardziej potrzebne w restauracjach, sklepach, biurach ze względu na rosnące oczekiwania klientów oraz wymagania unijne. Rośnie także zainteresowanie osób prywatnych.
Inne produkty są oferowane w ramach sekcji MULTI.
Zgodnie z przyjętą strategią, NETMARK Sp. z o.o. buduje polską ofertę pod własną marką bestMARK. Produkty bestMARK mają wypełnić segment rynku niższy pod względem cenowym w stosunku do znanych aktualnie marek, z reguły tylko zagranicznych. Nasza oferta ma wypełnić lukę wyrobów ekonomicznych, ale jakościowo nie odbiegających od wyrobów drogich.

Jakość produktów...

Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty zgodności CE, EC. Ich dobra jakość została potwierdzona w laboratoriach Unii Europejskiej. Producenci produkujący dla nas na zasadzie wyłączności mają długoletnie doświadczenie i wieloletnią współpracę ze znanymi koncernami japońskimi. Serwis techniczny urządzeń oraz informacja jest dostępna w całym kraju.

Jak pracujemy...

NETMARK kontynuuje najlepsze doświadczenia firmy Copyfax. Import jest wsparty własnym składem celnym. Każdy nowy produkt jest starannie przygotowywany przed włączeniem go do oferty od strony technicznej i formalnej – testy użytkowe u typowego klienta, certyfikaty, dokumentacja serwisowa, zestawy części zamiennych, punkty serwisowe, szkolenia. Każdy nowy produkt jest przygotowywany od strony marketingowej – broszury, informacja handlowa, informacja o produkcie. Każda dostawa od producenta jest dokładnie sprawdzana u nas pod kątem jakości, zanim zostanie skierowana do sprzedaży. Ścisłe procedury wewnętrzne pozwalają na sprawne i praktycznie bezbłędne dosyłanie zamówionych towarów do klienta.
Stawiamy na wysokie standardy w naszej pracy oraz dobre produkty.


Prezes Zarządu
Janusz MurawskiDane dotyczące Spółki

REGON 870440716, NIP 879-18-21-908.

Netmark Spółka z o.o została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu w dniu 10 pażdziernika 1996 roku, VII Wydział Gospodarczy w KRS pod numerem 41280. Siedziba Spółki - Toruń ul. Bukowa 27. Kapitał zakładowy wynosi 500000 PLN.

Prezes Zarządu - Janusz Murawski
Bank Millennium S.A. - konta indywidualne dla każdego z klientów.Wstecz